➤Автосалон Hyundai на Городоцькій, 306 | Арія Моторс | Автосалон Хюндай Львів: модельний ряд, ціни, купити |Нові автомобілі Hyundai у Львові - фото 6

Кузовний ремонт на офіційному сервісі у м. Запоріжжя

Кузовний ремонт авто – дуже складна операція, адже потребує наявності на сервісній станції точних даних щодо геометрії та конструкції кузовів автомобілів, що ремонтуються, типу та складу лакофарбового покриття та вимагає професійної підготовки. Без високоточного сучасного обладнання неможливе відновлення естетичності зовнішнього вигляду машини. Навіть незначні помилки під час робіт здатні вплинути на ходові якості автомобіля.

У нашому сервісному центрі проводиться широкий спектр робіт з відновлення пошкоджених кузовів, бамперів, дверей, скла та ін.

Автоцентр Богдан Авто Запоріжжя є офіційним дилером бренду Hyundai, тому наші фахівці сертифіковані з обслуговування та ремонту автомобілів цього бренду, всі роботи проводяться з використанням технологій матеріалів та обладнання, що рекомендується для роботи з автомобілями Hyundai

Кузовні роботи, що пропонуються у нашому сервісному центрі, передбачають повний спектр робіт, які спрямовані на те, щоб відновити та підтримати цілісність, міцність несучої системи. Як показує практика, крім відновлення цілісності, важлива ще естетика, а тому наші фахівці займаються рихтуванням, фарбуванням кузова, вирівнюванням поверхні кузова та ліквідацією вм'ятин навіть після серйозних ДТП.

 

Вартість кузовних робіт у нашій компанії відповідає високій якості виконання, але лишається досить демократичною.

Ціни на кузовний ремонт автомобіля

Послуга

Ціна

Перевірка ЛКП металевих частин кузова із приладом

від 300 грн.

Фарбування бампера (переднього, заднього)

від 3000 грн.

Фарбування капота

від 4500 грн.

Пофарбування дверей (передніх, задніх)

від 5000 грн.

Фарбування даху

від 4500 грн.

Фарбування багажника

від 3000 грн.

 

➤Автосалон Hyundai на Городоцькій, 306 | Арія Моторс | Автосалон Хюндай Львів: модельний ряд, ціни, купити |Нові автомобілі Hyundai у Львові - фото 7

Що входить у послуги нашого сервісу з відновлення кузовів Богдан – Авто Запоріжжя

Наше СТО пропонує різноманітні кузовні роботи у м. Запоріжжя, як з метою відновлення геометрії, так і зовнішньої привабливості автомобіля:

Евакуація автомобіля. Наш автоцентр має власний евакуатор та доставить Ваш автомобіль до нашого сервісу у випадку ДТП або з відмови узлів чи агрегатів

Відновлення геометрії кузова. Наявність стапелів, споттерів, оправок, затискачів, зварювальних і металорізальних апаратів та іншого спеціального інструменту дозволяє проводити кузовний ремонт будь-якої складності.

Фарбування авто. Ця послуга є досить трудомістким процесом і саме завдяки якості виконання цієї роботи створюється візуальна привабливість автомобіля. Перед тим, як перейти до фарбування, наші фахівці проводять цілу низку підготовчих робіт з вирівнювання кузова. Фарбування транспортного засобу може бути як повним, так і частковим - так званий, локальний кузовний ремонт. При виконанні часткового фарбування дуже важливо правильно вибрати колірну гаму, щоб оброблена ділянка не відрізнялася від загального тла.

Поліровка кузова. Процес відновлення естетичної привабливості будь-якого автомобіля, який рекомендується проводити один раз на 6-8 місяців. На нашому СТО кузовний ремонт проводять лише кваліфіковані майстри за допомогою спеціального професійного обладнання, де процедура полірування складається з кількох етапів. На початку видаляється будь-який бруд з мікротріщин на поверхні кузова, потім заповнюються очищені мікротріщини спеціальним прозорим складом, а після цього наноситься захисне покриття. Наш центр кузовного ремонту максимально якісно здійснює полірування кузова, для того, щоб запобігти корозії кузова та появи іржі.

 

Переваги ремонту кузова автомобіля у нас:

 • Служба евакуації
 • Гарантія на виконання робіт
 • Висококваліфікований персонал з досвідом роботи
 • Стапель SR-923
 • Фарбувальна камера Blowtherm
 • Устаткування SATA, Torin, Big Red, INFRARR, 3M
 • Фарбопульти SATA
 • Витратні матеріали 3М, Loctite-Teroson, Colad, Waxoyl
 • Фарби RM
 • Оптові постачальники запчастин
 • Стоянка для автомобілів

 

Вартість кузовного ремонту на нашому СТО приємно здивує та порадує наших клієнтів. Обсяг необхідних робіт, і ціна перед початком роботи детально обговорюється з нашими клієнтами та шукається найбільш прийнятний варіант.

Щоб уточнити розцінки на кузовні роботи в Запоріжжі від нашої СТО, зв'яжіться з нашим менеджером.

Більш детальна інформація щодо вашого авто, обсяг кузовного ремонту та ціни вам будуть озвучені після огляду машини.