Технології, що змінюють правила гри.

Елегантно поєднуючи дивовижні характеристики з приголомшливим набором інтелектуальних технологій та забезпечуючи пробіг до 481 км, цей повністю електричний середньорозмірний CUV змінює правила гри. Він створений для того, щоб везти вас далі – з ще більш швидкою зарядкою та бездоганним стилем.

Продуктивність

Майбутнє електричної мобільності вже настало.

Завдяки захоплюючому дизайну та динаміці водіння, а також 800 вольтній батарейній системі для надшвидкої зарядки цей новаторський CUV демонструє виняткову продуктивність.

 1. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 10

  Насолоджуйся приголомшливим прискоренням.

  IONIQ 5 забезпечує спортивне прискорення розганяючись від 0 до 100 км/год всього за 5,2 секунди у повнопривідній версії, оснащеній батареєю підвищеної місткості.

 2. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 11

  Максимальна дальність ходу на одній зарядці – 481 км.

  Завдяки передовим інтелектуальним технологіям Hyundai, задньопривідний IONIQ 5 оснащений батареєю підвищеної ємності, забезпечує пробіг до 481 кілометрів.

 3. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 12

  Максимальна швидкість 185 км/год.

  IONIQ 5 пропонує чудову динаміку розгону та спортивну продуктивність з максимальною швидкістю 185 км / год.

  1. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 13

   Повний привід.

   У повнопривідній версії IONIQ 5 приводиться в рух двома електродвигунами, інтегрованими у передню та задню вісі, забезпечуючи 305 к.с. (225 кВт) та миттєвий крутний момент 605 Нм. Потужність: 70 кВт передній електродвигун / 155 кВт задній електродвигун. Крутний момент: 255 Нм передній електродвигун / 350 Нм задній електродвигун. Прискорення: 0-100 км/год 5,2 секунди.

  1. 1
  2. 2
  1. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 15

   Повний привід.

   У повнопривідній версії із стандартною батареєю IONIQ 5 приводиться в рух двома електродвигунами, інтегрованими у передню та задню вісі, забезпечуючи 233 к.с. (173 кВт) та миттєвий крутний момент 605 Нм. Потужність: 53 кВт передній електродвигун/ 120 кВт задній електродвигун. Крутний момент: 255 Нм передній електродвигун / 350 Нм задній електродвигун. Прискорення: 0-100 км/год 6,1 секунди.

  2. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 16

   Моно привід.

   У монопривідній версії із стандартним акумулятором IONIQ 5 приводиться в рух електричним двигуном потужністю 125 кВт, інтегрованим у задню вісь, забезпечуючи 170 к.с. та моментальний крутний момент 350 Нм. Потужність: 125 кВт. Крутний момент: 350 Нм. Прискорення 0-100 км/год: 8,5 секунд.

  1. 1
  2. 2
  1. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 17

   Високопродуктивна 800 вольтна технологія.

   IONIQ 5 – один з перших серійних автомобілів з 800 вольтною акумуляторною системою. Він заряджається надшвидко, працює стабільно та оптимізований для зменшення ваги та збільшення вільного простору.

  2. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 18

   Один або два електродвигуни.

   Доступний у повнопривідній версії з двома електродвигунами або у монопривідній версії з одним електродвигуном.

  3. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 19

   Електричний повний привід (HTRAC).

   Доступний із фірмовою повнопривідною системою HTRAC від Hyundai, IONIQ 5 має серйозні можливості 4x4, які дозволять тобі рухатися у будь-яких умовах.

  4. Особливості Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна - фото 20

   Регульоване рекуперативне гальмування.

   Збільши запас ходу під час руху. Підкермові перемикачі дозволяють регулювати рівень рекуперативного гальмування – сповільнювати автомобіль за допомогою електродвигуна і заряджати акумулятор.

   Платформа EV

   Передове заряджання в електричну еру з платформою E-GMP.

   IONIQ 5 – це перший автомобіль, побудований на новій модульній платформі Hyundai Electric-Global Modular Platform (E-GMP). Спеціально розроблена для електромобілів акумуляторна платформа, забезпечує швидшу зарядку, більший запас ходу, більше внутрішнього простору та кращу керованість. Розташування акумуляторної батареї в межаї колісної бази забезпечує ідеальний розподіл ваги між передньою та задньою вісями та низький центр ваги для поліпшення керованості.