Компанія «Соллі-Плюс»

Офіційний дилер Hyundai у м. Суми. Це один з наймолодших, сучасних і престижних дилерських центрів, що відповідає передовим стандартам обслуговування клієнтів як автосалону, так і сервісного центру, який входить до складу Автомобільного Хол днину «Соллі-Плюс».

Відмінною особливістю дилерського центру є надання професійного рівня сервісу для всіх справжніх і майбутніх власників автомобілів марки Hyundai. Візит в автосалон Hyundai Соллі-Плюс стане для вас радісною подією, а весь процес покупки автомобіля – від першої привітної посмішки адміністратора до урочистого моменту видачі Вашого Hyundai – подарує виключно позитивні емоції!

У нас ви зможете не тільки ознайомитися з повним модельним рядом Hyundai та пройти тест-драйв вподобаної моделі, але і розслабитися в затишній зоні відпочинку. А для наших маленьких відвідувачів у дилерському центрі працює дитяча кімната.

 

Сервісний центр Соллі-Плюс Hyundai спеціалізується на персональному сервісі для кожного клієнта. Які б послуги вам не знадобилися: проходження регулярного технічного обслуговування, здійснення шиномонтажу, кузовного або механічного ремонту будь-якої складності, Діагностика ходових і електричних компонентів вашого автомобіля Hyundai-висококваліфіковані та ввічливі майстри сервісу допоможуть вам у вирішенні будь-якого завдання!

Основна мета компанії - здійснювати мрії людства, створюючи нове майбутнє завдяки геніальному мисленню і постійному самовдосконаленню.

 

Міжнародний Автомобільний Холдинг «Соллі-Плюс» був створений у 1993 році.
Починаючи свою діяльність із невеликої фірми, яка займається ремонтом автомобілів та продажем запасних частин, підприємство, завдяки постійним інвестиціям, почало динамічно розвиватись, демонструючи високі темпи зростання і розширюючи географію присутності.

Сьогодні Соллі-Плюс за 29 років стала потужною та авторитетною компанією в автомобільному бізнесі України. Філії якої, маючи статус офіційних дилерів, успішно працюють і займають провідні позиції за обсягами продажу і якістю обслуговування клієнтів у таких містах як Харків, Запоріжжя, Полтава, Кременчук, Суми, Чернігів.

 

Головний офіс холдингу знаходиться в м. Харків. Компанія є офіційним дилером таких брендів легкової групи як: Mercedes-Benz, Volkswagen, Renault, SKODA, Mitsubishi Motors, Toyota, Nissan, Fiat, Hyundai та вантажної групи Mercedes-Benz Truck, DAF, Hyundai Truck, Ford Truck, Isuzu, Iveco, JAC.