Весняний розпродаж оригінальних аксесуарів для автомобілів Hyundai


Компанія "Хюндай Мотор Україна" пропонує власникам моделей Hyundai придбати оригінальні аксесуари за спеціальними вигідними цінами. Скористатися цією пропозицією можна з 1 квітня до 30 червня 2019 року в салонах офіційних дилерів марки Hyundai в Україні.

Весняний розпродаж оригінальних аксесуарів для автомобілів Hyundai | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Спеціальна пропозиція діє на аксесуари для моделей i10, i20, i30 (GD і PD), i40 (VF), Tucson (TL/TL FL), ix35 (LM), Santa Fe (DM/TM), Kona (OV) та IONIQ (AE). В період дії акції покупці зможуть придбати зі знижкою у 8% аксесуари таких категорій:

  • Комфорт: сонце/снігозахисні екрани на лобове скло, дефлектори скла бічного, підлокітник;
  • Захист: килимок багажника;
  • Транспортування: багажник на дах сталевий, багажник на дах алюмінієвий, бокс на дах, фаркоп та комплект підключення до електричної мережі автомобіля, подовжувачі та адаптери
  • Колісні диски.

Весняний розпродаж оригінальних аксесуарів для автомобілів Hyundai | Хюндай Мотор Україна - фото 7

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

Пропозиція діє до 30 червня 2019 року у всій дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.