Hyundai Staria Lounge Camper(Хюндай Старіа Кемпер) 2022: характеристики, ціна вартість 


За допомогою практичної моделі Staria Hyundai намагається запропонувати новий рівень мобільності для сімей і компаній, але на внутрішньому ринку Південної Кореї вони також думають про любителів кемпінгу. Вони нещодавно запустили там житловий варіант Lounge Camper, який пропонує достатньо комфорту для двох осіб і привабливу ціну.

Hyundai Staria Lounge Camper: футуристичний мінівен кемпер. Хюндай Старіа Кемпер: характеристики, фото, ціна | Хюндай Мотор Україна Дизайн моделі Старіа Кемпер | Арія Моторс - офіційний дилер Hyundai - фото 6

Новий Hyundai Staria продається на українському ринку з лютого, але тепер він також представлений у світі з новим спеціальним обладнанням для любителів кемпінгу, які люблять вирушати в авантюрну подорож на природу на футуристичному MPV. В Україні цікава Staria поки що продається лише в бізнес та комфорт версії, а в майбутньому буде додана також версія Van, але в Південній Кореї тепер також доступний житловий Staria Lounge Camper.

Більш авантюрний житловий варіант представлений у двох конфігураціях Camper 4 і Camper 11 відповідно до кількості місць у базовому стані. Головним удосконаленням при переобладнанні на кемпер є тент на даху з електричним керуванням і надувний матрац для комфортного сну в автомобілі. Staria Lounge Camper з його характерними округлими, але квадратними формами також пропонує достатньо місця для багатьох гаджетів.

У новому житловому інтер’єрі – кухня з обідньою зоною, обладнана холодильником на 36 л, мийкою зі змішувачем, розкладним столом і вбудованими полицями. У задній частині також є скромний душ і електрична розетка для підключення приладів або аксесуарів. Житловий простір тоді розширюється за рахунок тенту, а вбудована москітна сітка дозволяє «кемперам» залишати задні двері відчиненими навіть влітку, не турбуючись про те, щоб ночувати з надокучливими дзижчаннями та кусаючими комахами.

Комфортний Hyundai Staria Camper: прем'єра, продаж, купити

Hyundai Staria Lounge Camper: футуристичний мінівен кемпер. Хюндай Старіа Кемпер: характеристики, фото, ціна | Хюндай Мотор Україна Дизайн моделі Старіа Кемпер | Арія Моторс - офіційний дилер Hyundai - фото 7

Hyundai Staria Lounge Camper пропонує достатньо місця для комфортного сну двох людей і коштує прийнятні гроші на внутрішньому ринку Південної Кореї. За поточним курсом валют базова версія Camper 11 коштує приблизно 1 480 000 грн, а за більш розкішну версію Camper 4 ви заплатите приблизно 2 035 000 грн. Додаткове додаткове обладнання збільшить кінцеву ціну. Для порівняння нагадаємо, що в Україні Hyundai Staria продається за ціною від 1 487 700 грн (станом на 26.07.2022).

Офіційний дилер Hyundai в Україні "Арія Моторс" пропонує: великий вибір комплектацій, кольорів, тест-драйв, професійну консультацію, кредитування та страхові послуги.

Варто відзначити, що в нашому салоні та на сайті - ми також маємо пропозиції на інші моделі Hyundai: Elantrai10, i30IONIQ 5KonaKona Electric, Santa FePalisadeStariaVenue.