Hyundai IONIQ 5 став Всесвітнім автомобілем року, Всесвітнім електромобілем року та Всесвітнім автомобільним дизайном року

Hyundai IONIQ 5 став Всесвітнім автомобілем року, Всесвітнім електромобілем року та Всесвітнім автомобільним дизайном року | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Високо оцінений Hyundai IONIQ 5 отримав високу перемогу на престижній церемонії нагородження World Car Awards 2022, коли повністю електричний кросовер було названо Всесвітнім автомобілем року, Всесвітнім електромобілем року та Всесвітнім автомобільним дизайном року. World Car Awards оголосила результати на церемонії, що відбулася на Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку (NYIAS). IONIQ 5 отримав визнання журі з 102 автомобільних журналістів із 33 країн світу. Інноваційний акумуляторний електромобіль (BEV), який уже отримав численні міжнародні нагороди, розглядався разом із 27 моделями-конкурентами, випущеними у 2021 році, зрештою здобувши перемогу над іншими фіналістами в усіх трьох категоріях, у яких він був номінований.

IONIQ 5 — це перша модель у спеціальному бренді Hyundai для BEV: IONIQ. Він повністю використовує переваги спеціально розробленої архітектури Electric-Global Modular Platform (E-GMP), щоб запропонувати можливості надшвидкої зарядки 800 В для заряду від 10 до 80 відсотків всього за 18 хвилин і надзвичайно просторий салон. Унікальні потреби в упаковці електромобіля означають, що осі можна розмістити прямо в передній і задній частині автомобіля, забезпечуючи набагато більше місця, ніж у традиційному автомобілі. При оснащенні переднім приводом (2WD) і батареєю до 77,4 кВт-год його максимальний запас ходу на одному заряді становитиме приблизно 470-480 км відповідно до стандарту WLTP. Його функції включають технологію Vehicle-to-Load (V2L), розширені можливості зв’язку та системи допомоги водієві, які пропонують максимальні враження від автомобіля.

IONIQ 5 проголошує нову еру в дизайні Hyundai, визначену тим, що дизайнери бренду називають «параметричною динамікою» з кінетичними деталями поверхні, схожими на дорогоцінний камінь, що визначає візуальну ідентичність BEV. Унікальний зовнішній стиль кросовера характеризується чистими, гострими лініями, які передають його динамічну присутність на дорозі, а також характерні світлодіодні фари «Parametric Pixel» і задні ліхтарі, які залишають незабутнє враження.

Всередині тема інтер’єру IONIQ 5 «Життєвий простір» повністю використовує переваги колісної бази 3000 мм, щоб запропонувати ніколи раніше не бачену рухливу центральну консоль, яка надає пасажирам більше свободи пересування. У багатьох інтер’єрах використовуються екологічно чисті матеріали та текстиль, як-от екологічно оброблена шкіра, стійкі волокна та біофарби, що відображає зростаючий інтерес споживачів до етичних екологічно чистих продуктів.

З моменту свого глобального запуску минулого року IONIQ 5 отримав престижні міжнародні нагороди, в тому числі «Автомобіль року в Німеччині», «Автомобіль року у Великобританії», «Автомобіль року» Auto Express і «Електромобіль року» Auto Bild . Модель також посіла перше місце на першій в історії премії Best Cars of the Year 2021/2022.

На конкурс «Всесвітній автомобіль року» журі обрало IONIQ 5 із початкового списку з 28 автомобілів, а потім із трьох фіналістів. Щоб мати право на участь у цій категорії, транспортні засоби повинні вироблятися принаймні 10 000 одиниць на рік, ціна яких нижча за рівень розкоші на первинних ринках, і продаватися принаймні на двох основних ринках принаймні на двох континентах у період між 1 січня. , 2021 – 30 березня 2022 р. 

У номінації «Всесвітній електромобіль року» журі обрало IONIQ 5 із початкового списку з 11 автомобілів, а потім із трьох фіналістів. Щоб мати право на участь у цій категорії, транспортні засоби повинні оснащуватися виключно одним або декількома електродвигунами, вироблятися в обсягах принаймні 5000 одиниць на рік і продаватись принаймні на двох основних ринках принаймні на двох континентах у період між 1 січня. , 2021 – 30 березня 2022 р.

У номінації «Всесвітній автомобільний дизайн року» комісія з шести експертів із Франції, Німеччини, Японії, Великобританії та США вибрала IONIQ 5 серед усіх претендентів, які змагалися в інших п’яти категоріях. Комісія розглядала кожен автомобіль на основі стилю та інновацій, які розширюють встановлені межі.

Купити Hyundai Ioniq 5 

Дізнайтесь більше про новий Hyundai Ioniq 5 в офіційному дилерському центрі Hyundai «Арія Моторс».

м. Львів, вул. Городоцька, 306. Телефонуйте  0 800 603 555