Hyundai TUCSON продовжує очолювати європейський сегмент компактних SUV

Hyundai TUCSON продовжує очолювати європейський сегмент компактних SUV | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Після успішного фінішу в 2021 році Hyundai TUCSON четвертого покоління тепер лідирує в сегменті компактних позашляховиків у Європі, піднявшись з другого місця минулого року. Відповідно до даних, зібраних JATO Dynamics, глобальним постачальником автомобільної бізнес-аналітики, TUCSON готовий встановити рекорд продажів. Згідно з новими реєстраціями до березня в 27 європейських країнах, TUCSON наразі є бестселером компактних позашляховиків у Європі, із зареєстрованими 15 806 одиницями.

Минулого року загальним бестселером Hyundai Motor став TUCSON. Модель була оновлена ​​наприкінці 2020 року, що призвело до значних продажів протягом першого повного року на ринку. У 2021 році Hyundai продала 152 257 одиниць TUCSON.

З моменту появи моделі в 2004 році на європейському ринку було продано 1,4 мільйона одиниць TUCSON. Дивлячись на світові продажі, ця цифра досягає семи мільйонів одиниць. Ця цифра робить TUCSON світовим бестселером SUV компанії.

Hyundai TUCSON продовжує очолювати європейський сегмент компактних SUV | Хюндай Мотор Україна - фото 7

Встановлення стандарту для SUV

Завдяки інноваційному дизайну та елементам, які дають переваги за межами свого сегмента, TUCSON четвертого покоління піднімає планку позашляховиків. З точки зору дизайну, TUCSON відрізняється від свого попередника мускулистою стійкою, гострими кутами та динамічними пропорціями.

Завдяки цифровим даним «Parametric Dynamics» використовує лінії, грані, кути та форми, щоб поєднати інноваційний дизайн SUV і революційний екстер’єр. Це призводить до того, що дизайн TUCSON містить геометричні візерунки, відомі як «параметричні коштовності», які надають йому прогресивної якості.

Інтер’єр TUCSON чистий і вишуканий і повністю охоплює водія та пасажирів завдяки повністю цифровим можливостям, які можна налаштувати. Завдяки таким функціям, як 10,25-дюймовий повністю цифровий кластер, 10,25-дюймовий сенсорний дисплей AVN, навколишнє освітлення, тризонний клімат-контроль і додаткові бездротові Apple CarPlay і Android Auto, TUCSON пропонує персоналізацію комфорту, інформаційно-розважальних засобів і підключення.

TUCSON оснащений найкращим у своєму класі пакетом безпеки, орієнтованим на сім’ю, що забезпечує спокій клієнтів Hyundai. Ці функції не тільки забезпечують безпеку пасажирів; вони також забезпечують безпеку інших учасників дорожнього руху.

Система попередження лобового зіткнення (FCA) із функцією повороту на розв’язці застосовує гальма, коли під час повороту ліворуч виявляється зустрічний автомобіль. Водночас інтелектуальний круїз-контроль на основі навігації (NSCC-C) використовує навігаційну систему TUCSON для передбачення майбутніх поворотів або прямих і регулює швидкість автомобіля для безпечнішого водіння.

Highway Driving Assist (HDA) 1.5 — це комбінація NSCC-C і Lane Following Assist (LFA). Рухаючись на крок далі до автономного водіння, HDA використовує навігаційну систему, щоб передбачити майбутні дорожні умови. Ця функція регулює швидкість автомобіля та підтримує дистанцію до інших транспортних засобів, що їдуть попереду, а також поточну смугу руху на автомагістралі. Крім того, він автоматично налаштовує кермо, щоб допомогти утримувати автомобіль у центрі смуги руху.

TUCSON пропонує найширший асортимент електрифікованих силових агрегатів у своєму сегменті. Крім бензинового та дизельного 48-вольтового м’якого гібрида, повного гібрида та гібрида, що підключається до мережі, модель також доступна в неелектрифікованих версіях: 1,6-літровий двигун T-GDI потужністю 150 к.с. і шестиступінчаста механічна коробка передач ( 6MT) і 1,6-літровий двигун CRDi потужністю 115 к.с. і 6MT.

Для більш спортивного дизайну клієнти можуть вибрати TUCSON N Line. Позашляховик-бестселер одягнений у динамічну комплектацію N Line, натхненну автоспортом. На додаток до цього стилю продуктивності, деякі силові агрегати оснащені оптимізованими налаштуваннями підвіски з електронним керуванням (ESC) для більш спортивної динаміки водіння.

Зроблено в Європі для Європи

TUCSON — лише одна з шести моделей Hyundai, які виробляються на європейських заводах у Чехії та Туреччині. У 2021 році на автомобілі, вироблені в Європі, припадало 72 відсотки від загального обсягу продажів Hyundai в Європі.

Завод Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) у Ношовіце, Чеська Республіка, який працює з 2008 року, є одним із найсучасніших заводів у Європі, що випускає 350 000 автомобілів на рік. Крім TUCSON, HMMC також виробляє i30, i30 N і KONA Electric для європейського ринку. Крім того, HMMC виробляє майже всі доступні типи трансмісії. Таким чином, Hyundai посилює свою участь у регіоні та підкреслює важливість Європи у своїй загальній бізнес-стратегії.

Купити Hyundai Tucson

Дізнайтесь більше про новий Hyundai Tucson в офіційному дилерському центрі Hyundai «Арія Моторс».

м. Львів, вул. Городоцька, 306. Телефонуйте  0 800 603 555