STARIA від Hyundai Motor отримав нагороду Red Dot Award «Кращий із найкращих»

STARIA від Hyundai Motor отримав нагороду Red Dot Award «Кращий із найкращих». | Хюндай Мотор Україна Хьонде Старія: ціна, вартість. 5 років гарантія. Купить Hyundai Staria - фото 6

СЕУЛ, 29 березня 2022 р.  – Hyundai Motor Company оголосила сьогодні, що її багатоцільовий автомобіль STARIA (MPV) отримав нагороду «Кращий із найкращих» на Red Dot Award: Product Design 2022. Кращий із найкращих нагороджується за новаторство. дизайн і є найвищим титулом у конкурсі. STARIA отримала нагороду в категорії «Автомобілі та мотоцикли», що ще більше зміцнило глобальну конкурентоспроможність Hyundai у сфері дизайну продукції. 

«STARIA — це нова лінійка компактних автомобілів Hyundai, розроблена з використанням підходу до дизайну «вивернуто навиворіт», який, безумовно, відкрив нову еру мобільності для всіх», — сказав Сан Юп Лі, виконавчий віце-президент, керівник глобального дизайнерського центру Hyundai. «Наша команда дизайнерів вклала свою пристрасть у цей продукт, тісно співпрацюючи з нашими модельєрами та інженерами світового рівня, щоб втілити мрію в життя».

STARIA може похвалитися вражаюче футуристичним і загадковим зовнішнім виглядом, який нагадує космічний човник. Один штрих, що йде спереду назад, нагадує криву світла, яка освітлює горизонт Землі на сході сонця, якщо дивитися з космосу. 

Інтер’єр, натхненний круїзним судном, забезпечує розкішний вигляд і унікальну атмосферу, яка зосереджується на зручності водія та комфорті пасажирів. Занижена лінія пояса та панорамні бічні вікна покращують загальний огляд і створюють відчуття відкритості. Це відчуття простору, натхненне традиційною корейською архітектурою «ханок», дозволяє пасажирам відчувати себе так, ніби зовнішні сцени є продовженням салону автомобіля.

З моменту свого запуску минулого року STARIA отримала кілька нагород за досконалий дизайн та інноваційні продукти. STARIA отримала нагороду в категорії транспорту GOOD DESIGN Awards 2021 і була визнана в опитуванні читачів «Найкращі автомобілі 2022», організованому німецьким журналом auto motor und sport . 

Конкурс Red Dot Award, організований Design Zentrum Nordrhein Westfalen у Німеччині, є одним із найбільших у світі конкурсів дизайну. Нагорода поділяється на три різні дисципліни: дизайн продукту, дизайн бренду та комунікацій і концепція дизайну, щоб краще оцінити різноманітність у сфері дизайну. Нагорода Red Dot Award: Product Design має на меті знайти найкращі готові до ринку продукти року, які є естетично привабливими, функціональними, розумними чи інноваційними. 

Купити Hyundai Staria

Дізнайтесь більше про нову Hyundai Staria в офіційному дилерському центрі Hyundai «Арія Моторс». Телефонуйте  0 800 603 555