Вирушайте в сімейну подорож на Hyundai IONIQ 5

Вирушайте в сімейну подорож на Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна Електричний середньорозмірний SUV Hyundai IONIQ 5 — ідеальна модель для сімейних подорожей | Сімейний автомобіль 2022 року - фото 6

Незалежно від того, чи це коротка втеча, чи тривалий відпочинок, подорож є однією з найкращих ідей для відпочинку з сім’єю. Спланувати цікаві заходи для кожного члена сім’ї може бути нелегким завданням, але якщо пам’ятати про правильні елементи, батьки можуть гарантувати, що їхня відпустка вдасться.

Hyundai IONIQ 5 — це середньорозмірний позашляховик, оснащений цілою низкою функцій, які роблять подорож так само веселою, як і пункт призначення. Поєднуючи комфорт, зручність та інноваційні технології, які забезпечують сімейне задоволення в дорозі, IONIQ 5 був розроблений з урахуванням батьків і дітей.

Завдяки низці функцій комфорту, зручності та безпеки одинадцяте опитування читачів німецького галузевого журналу AUTO Straßenverkehr двічі визнало IONIQ 5 «Сімейним автомобілем 2022 року». IONIQ 5 переміг як у категоріях дизайну, так і в технологіях, обійшовши 81 конкурента в ціновому класі від 25 000 євро до 35 000 євро з об’ємом багажника щонайменше 400 літрів. Цього року в онлайн-опитуванні взяли участь понад 10 тисяч читачів.

Місця в багажнику достатньо для подорожі

Збираючи речі для великої сімейної подорожі, завжди корисно пам’ятати про те, скільки вільного місця є. Таким чином, пасажири зможуть взяти з собою все необхідне, не відчуваючи тісноти.

Завдяки подовженій платформі IONIQ 5 пропонує місткість для всієї родини. Завдяки об’єму багажника від 527 до 1587 літрів зі складеними спинками задніх сидінь IONIQ 5 гарантує, що пасажирам не доведеться нічого залишати вдома. Тут достатньо місця не лише для багажу. Залежно від типу поїздки, відпочиваючі можуть взяти з собою намети, переносний мангал або навіть домашнього улюбленця.

IONIQ 5 також піднімає планку комфорту та зручності завдяки інтер’єру Smart Living Space. Триметрова колісна база створює простір у сегменті D у компактному позашляховику, а повністю рівна підлога забезпечує легкість пересування між сидіннями.

Передні пасажири можуть електрично нахиляти свої сидіння під ергономічно оптимальним кутом і навіть активувати режим релаксації, який повністю відкидає сидіння та піднімає спинку для литок для ідеальної розкоші. Спинки передніх сидінь були зменшені, щоб забезпечити більше місця для ніг задніх пасажирів. Крім того, задні сидіння можна відкидати та зміщувати вперед або назад на 135 міліметрів.

Universal Island, рухома центральна консоль, може відсуватися назад на 140 міліметрів, забезпечуючи ще більше свободи пересування між передніми сидіннями.

Вирушайте в сімейну подорож на Hyundai IONIQ 5 | Хюндай Мотор Україна Електричний середньорозмірний SUV Hyundai IONIQ 5 — ідеальна модель для сімейних подорожей | Сімейний автомобіль 2022 року - фото 7

Розважайтеся в IONIQ 5

Що може бути краще, ніж підспівувати улюбленим пісням під час подорожі? Широка подвійна кабіна IONIQ 5 із 12,25-дюймовим сенсорним екраном інформаційно-розважальної системи та 12,25-дюймовим блоком цифрових приладів без капота та аудіосистемою преміум-класу BOSE IONIQ 5.

Діти – і батьки – майже напевно будуть використовувати свої смартфони під час будь-якої подорожі. Щоб гарантувати, що акумулятор не розрядиться, IONIQ 5 пропонує вбудований порт швидкого бездротового зарядного пристрою з функцією охолодження, яка запобігає перегріванню смартфона для додаткової безпеки.

Подорожувати стало легше

Загубитися сьогодні – справжня проблема, враховуючи складні навігаційні системи в наших телефонах і автомобілях. Однак визначити найефективніший шлях все ще може бути важко. Найновіша технологія Hyundai для підключених автомобілів Bluelink® і LIVE Services роблять це ще простіше для водіїв.

Для щоденної їзди Connected Routing забезпечує найточніші маршрути, уникаючи заторів і заторів. Ця хмарна навігаційна система інформує водіїв про поточний дорожній рух і стан доріг у їхньому районі. Пошук місця для паркування більше не є проблемою завдяки Live Parking Services, функції, яка визначає наявність місць для паркування поблизу, а також інформацію про ціни на паркування на вулиці.

Під час відвідування нового пункту призначення обширна база даних об’єктів Bluelink® надає інформацію про місцеві ресторани, паркувальні місця та зарядні станції та їх доступність. Навіть після визначення місцезнаходження навігаційна система «Остання миля» IONIQ 5 спрямовує користувачів до місця призначення в радіусі 200 метрів і двох кілометрів на смартфоні за допомогою доповненої реальності або Google Maps.

Захоплююча подорож

IONIQ 5 — перша модель Hyundai, яка оснащена електричною глобальною модульною платформою Hyundai Motor Group (E-GMP), яка покращує сімейні подорожі завдяки електрифікованим функціям. Платформа надає клієнтам вибір між двома розмірами акумулятора – 58 або 77,4 кВт/год – із заднім або повним приводом. E-GMP також пропонує можливості багаторазової зарядки, підтримуючи надшвидку зарядку 800 В у стандартній комплектації разом із зарядкою 400 В без необхідності використання додаткових компонентів чи адаптерів. За допомогою зарядного пристрою потужністю 350 кВт IONIQ 5 може зарядити від 10 до 80 відсотків всього за 18 хвилин. Користувачі також можуть додати додаткові 296 кілометрів запасу ходу за 15 хвилин заряджання, що робить його ідеальним для тривалих сімейних подорожей.

Для зарядки в дорозі IONIQ 5 оснащений інноваційною функцією Vehicle-to-Load (V2L). V2L може видавати до 3,6 кВт потужності, перетворюючи IONIQ 5 на павербанк на колесах. Один порт V2L розташований біля зарядного порту на зовнішній частині автомобіля. Другий розташований під сидіннями другого ряду і може бути активований, коли автомобіль увімкнено. Завдяки V2L IONIQ 5 може вільно використовувати або заряджати інші електричні пристрої (110 / 220 В) у нерухомому стані або під час руху, такі як електричні велосипеди, електросамокати або спорядження для кемпінгу.

Більш плавна та комфортна їзда

E-GMP також гарантує, що водії можуть розраховувати на високу стабільність і передбачливу керованість, тому всі пасажири можуть відчувати плавну їзду під час подорожі.

IONIQ 5 оснащений п’ятиважільною системою задньої підвіски, яка зазвичай зустрічається в сегментах середніх і великих автомобілів, що надає йому міцності та стабільності у стилі SUV.

Крім того, IONIQ 5 оснащений першим у світі серійним інтегрованим ведучим мостом (IDA). IDA передає потужність на колеса, зменшує вагу осі та підвищує стабільність керування завдяки поєднанню підшипників коліс із приводним валом.

Безпека перш за все з IONIQ 5

Коли справа стосується будь-якого сімейного відпочинку, безпека завжди на першому місці. Для цього IONIQ 5 оснащено технологією наступного рівня Hyundai SmartSense. Передова передова система допомоги водієві компанії забезпечує найвищий рівень безпеки та спокою на дорозі.

Під час тривалої їзди краще робити часті перерви. Система попередження про уважність водія (DAW) відстежує рівень уваги водія та попереджає, коли виявляється неуважність, повідомляючи водія, коли настав час відпочити.

Для ще більш безпечного водіння IONIQ 5 оснащений проекційним дисплеєм доповненої реальності (AR HUD). Проектуючи відповідну інформацію на лобове скло, водій може уникнути відволікань і зосередитися на дорозі.

IONIQ 5 є першою моделлю Hyundai, яка пропонує Highway Driving Assist 2 (HDA 2), що гарантує найвищий рівень безпеки для всієї родини. Завдяки поєднанню інтелектуального круїз-контролю на основі навігації та системи слідування за смугою руху та використання можливостей автономного водіння рівня 2 водіння автомагістралями стало ще зручнішим. HDA 2 використовує камеру переднього виду, радарні датчики та навігаційні дані для контролю швидкості, напрямку та дистанції слідування. У той час як рівень 1 HDA (HDA 1) підтримує безпечну дистанцію та утримує автомобіль у центрі, HDA 2 пропонує додаткову допомогу під час зміни смуги руху.

IONIQ 5 також забезпечує безпеку дітей. Завдяки системі допомоги при безпечному виїзді (SEA) IONIQ 5 утримує задні двері закритими за допомогою електронного блокування від дітей, якщо автомобіль виявляє зустрічний рух ззаду.

Купити Hyundai Ioniq 5

Дізнайтесь більше про новий Hyundai Ioniq 5 в офіційному дилерському центрі Hyundai «Арія Моторс». Телефонуйте  0 800 603 555