Абсолютно нова Hyundai Kona 2023: футуристичний дизайн, зручний та практичний інтер'єр салону, розміри

Абсолютно нова Hyundai Kona 2023: футуристичний дизайн, зручний салон | Хюндай Мотор Україна Hyundai Kona 2023: дизайн, фото, ціна, характеристики. Нова Хюндай Кона 2023 - огляд, інтер'єр та екстер'єр - фото 6

Hyundai Motor Company сьогодні представила дизайн для свого нового покоління субкомпактного позашляховика KONA. Оновлена ​​модель буде доступна в чотирьох варіантах, включаючи повністю електричний (EV), гібридний (HEV), двигун внутрішнього згоряння (ICE) і спортивний N Line, з універсальною архітектурою для всіх і унікальним стилем для кожного*. 

Завдяки абсолютно новій KONA Hyundai Motor продемонструвала свою прихильність екологічній мобільності та технологічному дизайну, щоб розширити свої пропозиції щодо електромобілів — інноваційних та вдосконалених завдяки відзначеній нагородами лінійці IONIQ — водночас задовольняючи різноманітні потреби своїх клієнтів у мобільності за допомогою великої різноманітності силових агрегатів.

Нова KONA 2023 пропонує більшу динаміку на дорозі, більший просторий салон

Абсолютно нова Hyundai Kona 2023: футуристичний дизайн, зручний салон | Хюндай Мотор Україна Hyundai Kona 2023: дизайн, фото, ціна, характеристики. Нова Хюндай Кона 2023 - огляд, інтер'єр та екстер'єр - фото 7 Абсолютно нова Hyundai Kona 2023: футуристичний дизайн, зручний салон | Хюндай Мотор Україна Hyundai Kona 2023: дизайн, фото, ціна, характеристики. Нова Хюндай Кона 2023 - огляд, інтер'єр та екстер'єр - фото 8 Абсолютно нова Hyundai Kona 2023: футуристичний дизайн, зручний салон | Хюндай Мотор Україна Hyundai Kona 2023: дизайн, фото, ціна, характеристики. Нова Хюндай Кона 2023 - огляд, інтер'єр та екстер'єр - фото 9

Абсолютно нова KONA перетворилася на більшу, але все ще орієнтовану на місто позашляховик із сміливішим стилем, який передає більш динамічну зовнішність на дорозі та орієнтований на водія інтер’єр. Щоб забезпечити максимальний «життєвий простір» для клієнтів, абсолютно нова модель зросла до 4355 мм у довжину, що на 150 мм довше від попереднього покоління, заснованого на варіанті EV. Порівняно з попередньою моделлю він також збільшився на 25 мм у ширину та на 60 мм у довжину колісної бази, не втрачаючи при цьому свого знакового дизайну.

На відміну від більшості транспортних засобів, які випускаються з різноманітними силовими агрегатами, KONA починала з варіанту EV, який потім був адаптований для моделей ICE, HEV і N Line. Цей нетрадиційний підхід дозволив Hyundai привнести технічний дизайн у всі варіанти KONA. Незважаючи на спільну архітектуру, EV, ICE/HEV і спортивна модель N Line мають виразний футуристичний стиль.

Чистий, виразний ніс абсолютно нової KONA характеризує чистий об’єм передньої частини, що сприяє плавній аеродинаміці моделі. Чистий об’єм підкреслює розтягнута лампа Seamless Horizon Lamp, яка піксельна на варіанті EV, що є першою моделлю Hyundai із Pixelated Seamless Horizon Lamp, яка додає характеру EV. Використання KONA параметричних пікселів також поширює характерний елемент дизайну популярної лінійки електромобілів Hyundai. 

Незважаючи на футуристичний зовнішній вигляд, абсолютно нова KONA ніколи не дозволяє забувати, що це позашляховик. Його динамічний стиль підкреслюється сміливо скульптурним покриттям колісних арок, яке включає фари та задні ліхтарі, що підсилює міцну основу KONA. 

Абсолютно нова KONA рясніє параметричними поверхнями. Гостра діагональна складка боків з’єднує атласну хромований молдинг від лінії пояса до спойлера, створюючи контур, який огинає весь автомобіль. Задня частина оснащена ще одним безшовним ліхтарем Horizon, а також високо встановленим стоп-ліхтарем (HMSL), який плавно інтегрований у атласний хромований молдинг спойлера.

Існує кілька варіацій стилю між варіантами трансмісії. EV отримав піксельні графічні деталі на повітрозабірній решітці та задньому бампері, піксельний дизайн 19-дюймових легкосплавних колісних дисків, чорну охоплюючу лінію та додаткові чорні бічні дзеркала та дах. ICE та HEV мають сміливий і міцний дизайн бампера та захисної пластини та чорну обшивку колісних арок. N Line може похвалитися додатковими чорними бічними дзеркалами та дахом, спойлером у формі крила, більш агресивним дизайном передньої та задньої частини з бампером у формі крила, щоб підкреслити низьку посадку, характерними 19-дюймовими легкосплавними дисками, подвійним глушником та сріблястою бічною спідницею.

Хюндай Кона 2023

Абсолютно нова Hyundai Kona 2023: футуристичний дизайн, зручний салон | Хюндай Мотор Україна Hyundai Kona 2023: дизайн, фото, ціна, характеристики. Нова Хюндай Кона 2023 - огляд, інтер'єр та екстер'єр - фото 10

Збільшений внутрішній «життєвий простір» абсолютно нової KONA забезпечує практичні функції та покращений досвід перебування в автомобілі, щоб пристосуватись до різноманітних способів життя. Універсальна архітектура, створена для електромобілів, має спортивне розташування з плаваючою горизонтальною C-Pad, щоб підкреслити салон KONA, забезпечуючи універсальний простір для водія та пасажирів. 

Подвійний широкий 12,3-дюймовий дисплей і плаваючий модуль створюють враження високотехнологічного. Навколишнє освітлення покращує роботу користувача та зручність. Колонка перемикання передач за дротом, переміщена з центральної консолі за кермо, забезпечує зручне розташування та додатковий простір для речей у центральному тунелі. 

Невигнуте сидіння другого ряду підсилює естетику міського дизайну KONA 21 століття . Цей простір пропонує унікальний досвід із максимальною зручністю використання, комфортом і зручністю. За другим рядом знаходиться максимально збільшений вантажний простір.

Більш детальна інформація про нову Hyundai KONA буде оприлюднена найближчими місяцями.

Дізнайтесь більше про нову Hyundai Kona в офіційному дилерському центрі Hyundai «Арія Моторс». Телефонуйте  0 800 603 555