Оновлений Tucson 2024 з більш вишуканим і потужним дизайном

Новий Hyundai Tucson демонструє більш динамічний зовнішній вигляд, який втілює прогресивне бачення компанії щодо мобільності майбутнього. Його європейський дебют має відбутися на початку 2024 року разом із оприлюдненням його європейських специфікацій. Коли Tucson розпочинає нову главу у своїй європейській подорожі, він несе з собою обіцянку незмінної досконалості, інновацій та задоволення клієнтів.

Новий Tucson 2024 з більш вишуканим і потужним дизайном | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Новий Tucson успадкував суть мови дизайну «Parametric Dynamics» поточної моделі, доповнившись більш вишуканою та потужною естетикою. Передня панель має сміливу гру тонких кутастих ліній у решітці радіатора, доповнену прихованими денними ходовими вогнями (DRL) «Parametric Jewel».

Новий Tucson 2024 з більш вишуканим і потужним дизайном | Хюндай Мотор Україна - фото 7

Бампер і захисні пластини плавно розширюються з боку в бік, створюючи динамічну та візуально більш широку позицію. Оновлені легкосплавні диски ще більше підкреслюють динамічність автомобіля та покращують його загальні пропорції. Ззаду захисні пластини інтегровані в молдинг бампера та збільшені горизонтально, посилюючи враження ширшої колісної бази. Витончена, жорстка форма задньої частини плавно повторює передню, передаючи відчуття стабільності та балансу.

Інтер’єр нового Tucson надає перевагу простору та практичності, що досягається завдяки горизонтальному дизайну, який створює відчуття відкритості. Повна інтеграція передових технологічних елементів забезпечує гармонійне поєднання функціональності та естетики.

Новий Tucson 2024 з більш вишуканим і потужним дизайном | Хюндай Мотор Україна - фото 8

Створено з урахуванням європейських клієнтів

Два десятиліття тому ця модель увійшла в новий сегмент SUV і з тих пір перетворилася на світовий бестселер. Його незмінна популярність серед європейських споживачів безсумнівна. За даними глобальної дослідницької компанії автомобільного ринку JATO Dynamics, у 2022 році Tucson став найбільш продаваним автомобілем у сегменті компактних позашляховиків у Європі . Завдяки вишуканому дизайну, передовій технології та підтвердженій історії успіху новий Tucson також готовий продовжити свою спадщину як світового лідера в сегменті SUV.

Втілюючи фірмову філософію дизайну Hyundai «Чуттєва спортивність», Tucson є візуальним шедевром, який може похвалитися шармом SUV і прогресивним виглядом, який ідеально відповідає сучасним смакам. 

Незалежно від того, чи це довга подорож до дідуся та бабусі, чи мальовнича поїздка сільською місцевістю – для сімейної подорожі потрібен автомобіль, який плавно впишеться в ритм повсякденного життя. У гонитві за автомобільною досконалістю Hyundai Tucson постає як надійний компаньйон, спеціально розроблений і ретельно створений з клієнтом у своїй основі. Tucson є свідченням клієнтоорієнтованої винахідливості, задовольняючи потреби з точністю дизайну, неперевершеною зручністю та відданістю безпеці.

 

Новий Tucson є першим частковим редизайном за три роки для підвищення конкурентоспроможності Tucson четвертого покоління, який був запущений у вересні 2020 року.