Технології, що змінюють правила гри.

Цей повністю електричний седан, що елегантно поєднує дивовижну продуктивність із зірковим набором інтелектуальних технологій та забезпечує запас ходу до 614 км., був створений для того, щоб везти вас далі – з ще більш швидкою зарядкою та бездоганним стилем.

Зручність

Комфортні поїздки в поєднанні з надзвичайною потужністю.

Завдяки широкому спектру високотехнологічних та зручних функцій IONIQ 6 переосмислює мобільність. Його інноваційна функція V2L допомагає підтримувати сталий, мобільно-електричний спосіб життя, дозволяючи вам вільно використовувати або заряджати будь-які електричні пристрої, такі як електричні велосипеди, скутери або кемпінгове спорядження, під час руху або на місці.

Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 8

Заряджайся в автомобілі.

Ви можете під'єднати будь-який пристрій або заряджати електрообладнання потужністю до 3,6 кВт за допомогою вбудованої розетки 230 В з технологією V2L (vehicle-to-load – від авто до електроспоживача) IONIQ 6.
Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 9

Заряджайся де завгодно.

Завдяки перетворювачу, який підключається до двонаправленого зовнішнього зарядного порту, ви можете живити пристрої потужністю до 3,6 кВт, навіть коли автомобіль вимкнено.

Інтелектуальна система головного світла.

Насолоджуйтесь найкращим рівнем освітлення та безпеки завдяки інтелектуальній системі головного світла IFS (Intelligent Front-Lighting System – Інтелектуальна система головного світла). Завдяки світлодіодній технології Matrix beam, вона автоматично адаптується до дорожніх ситуацій, покращуючи використання дальнього світла без ризику засліплення зустрічних водіїв. Оскільки система виявляє транспортні засоби попереду, вона здатна частково вимкнути лише дальнє світло – саме те, яке заважає.
 1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 10

  Матричні світлодіоди з IFS.

  Бачите більше і менше засліплювати: інтелектуальна система головного світла IONIQ 6 — це світлодіоди матричного типу, які є ефективнішими, ніж традиційні світлодіодні фари MFR. Вони забезпечують можливість часткового керування світлом, для найкращої видимості для всіх.

 1. 1
 1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 11

  8 гнучких світлодіодних модулів.

  За безпечну їзду вночі відповідає система IFS, що складається з 8-ми світлодіодних сегментів, і дозволяє, у разі виявлення зустрічного транспорту або транспортного засобу, що рухається попереду, автоматично вимикати або вмикати лише частину дальнього світла, запобігаючи засліплюванню водіїв інших транспортних засобів.

 1. 1
 1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 12

  Попереду відсутні автомобілі.

  У разі, коли транспортні засоби не виявлені, технологія Matrix beam LED забезпечує максимальне освітлення всього поля огляду.

 2. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 13

  Попереду один автомобіль.

  У випадку виявлення автомобіля попереду, система зменшує освітлення, але продовжує яскраво світити ліворуч і праворуч від цього автомобіля.

 3. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 14

  Попереду кілька автомобілів.

  Якщо попереду виявлено декілька транспортних засобів, система зменшує освітлення тих смуг, де розташовані ці автомобілі.

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Водіння та паркування.

Круті функції, які полегшують та роблять більш зручним водіння і паркування.
 1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 15

  Цифрові бічні дзеркала DSM (Digital side mirrors).

  Інноваційні цифрові бічні дзеркала дають вам чіткий огляд того, що відбувається з обох боків автомобіля – навіть за поганих погодних умов. Вони забезпечують ширший кут огляду у порівнянні зі звичайними дзеркалами, тож ви бачите більше. Інформація відображається на двох OLED-моніторах, інтегрованих у панель приладів.

 1. 1
 1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 16

  Проекція на лобове скло.

  Цей високоефективний проекційний дисплей безпечно веде вас, проектуючи віртуальну інформацію, як-от напрямок руху чи попередження, прямо перед вашими очима.

 1. 1
 1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 17

  Дистанційна система допомоги при паркуванні 2

  Паркування в обмеженному просторі – легко! Одним натисканням кнопки на смарт-ключі IONIQ 6 може дистанційно припаркуватися, застосовуючи один з кількох сценаріїв паркування, таких як паралельне паркування, паркування по діагоналі або перпендикулярне паркування, а також самостійно заїжджати на місце для паркування та виїжджати з нього – коли ви знаходитесь поза автомобілем.

 1. 1
 1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 18

  Система кругового огляду.

  Тісний гараж? Маленька автомийка? Немає проблем. Система кругового огляду робить маневрування в обмеженому просторі простим та безпечним.

 1. 1
Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 19

Автоматичний двозонний клімат-контроль.

Нехай усі будуть щасливі. І водій, і передній пасажир можуть індивідуально встановлювати бажану температуру. Просто виберіть температуру, а все інше зробить система.
Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 20

Сидіння з електроприводом та великою кількістю регулювань.

Влаштовуйтесь зручніше і розслабтеся. Передні сидіння регулюються у 8 положеннях і розкладаються горизонтально, щоб, натиснувши лише одну кнопку, ви легко могли розслабитись і навіть подрімати.

Інтерактивне кермо з LED індикацією.

Завжди під контролем. Інтерактивне кермо оснащено чотирма параметричними світлодіодними пікселями, які виконують усе: від вітання в автомобілі до відображення режиму руху та сигналізації про стан різних систем автомобіля.

Стрімлайнер із смарт зберіганням багажу

IONIQ 6 — це чотиридверний повністю електричний седан, у якому є достатньо місця для того, щоб взяти з собою все, що вам потрібно, щоб ваша поїздка на вихідні або у відпустку запам’яталися надовго.
Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 21

Місце для багажу спереду та ззаду.

Ми створили передній багажник, який забезпечує до 45 літрів додаткового багажного простору в місці, де зазвичай розташований двигун внутрішнього згоряння.
Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 22

Задній багажник.

Кришка підлоги багажника піднімається вгору, щоб отримати збільшений багажний простір об’ємом 401 літр. Задні сидіння складаються по одному у співвідношенні 60/40 або обидва, утворюючи рівну підлогу багажника для більш довгих речей.

Мультимедіа

Будь на зв’язку тоді коли забажаєш.

Оснащений видатним спектром інтуїтивних інтелектуальних технологій, IONIQ 6 дозволяє перебувати на зв’язку коли забажаєте.

 1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 23

  Повністю цифрова 12,3 дюймова панель приладів.

  Яскрава 12,3-дюймова панель відображає таку важливу інформацію як швидкість та стан заряду акумулятора там, де ви найкраще зможете її побачити: спереду та по центру.
 2. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 24

  12,3" сенсорний екран.

  Насолоджуйтесь легким доступом до мультимедіа та клімат-контролю на інформаційно-розважальному 12,3-дюймовому сенсорному екрані. Всі елементи управління є сенсорними для чистого і сучасного вигляду.
 3. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 25

  Планувальник маршруту електромобіля

  Насолоджуйтесь спокоєм, завжди знаючи, де наступна зарядка. Введіть пункт призначення, і навігація автоматично запропонує пункти зарядки на маршруті. 1
 4. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 26

  Преміальна звукова система BOSE

  Пориньте у світ вишуканого звуку з вісьмома правильно налаштованими, високопродуктивними динаміками, що забезпечують сенсаційні враження від прослуховування
  1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 27

   Бездротова зарядка.

   Швидко та просто – порт високошвидкісного бездротового зарядного пристрою, що розташований на центральній консолі, має функцію охолодження, яка запобігає перегріванню смартфона.

  2. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 28

   USB порти спереду і ззаду.

   Оснащений розеткою 12 В і 3-ма зарядними портами USB спереду: два USB типу C і один USB типу A з підтримкою даних. На задній панелі є 2 порти USB для зарядки.

   Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 29

   Мультиз'єднання Bluetooth.

   Підключайте до двох пристроїв Bluetooth одночасно, щоб легко перемикатися між ними.

   Безпека

   Надсучасні системи безпеки та допомоги водієві.

   Насолоджуйтесь максимальною захищеністю завдяки найвищому серед моделей Hyundai рівню безпеки. Завдяки Hyundai Smart Sense, нашим передовим вдосконаленим системам допомоги водієві, IONIQ 6 оснащений найновішими функціями безпеки та допомоги водієві для ще більшого спокою.

   Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 30

   Найвищий рейтинг Euro NCAP – 5 зірок.

   IONIQ 6 отримав найвищий рейтинг безпеки від Європейської програми оцінки нових автомобілів.

   Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 31

   Автономне керування 2-го рівня.

   Асистенту руху по шосе ІІ (Highway Driving Assist II) – автономне керування автомобілем 2-го рівня – контролює швидкість та відстань і допомагає при зміні смуги руху.
   1. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 32

    Система безпечного виходу з автомобіля SEA (Safe Exit Assist).

    Ця розумна функція допомагає уникнути аварій, виявляючи транспортні засоби що наближаються ззаду і тимчасово блокуючи задні двері – пасажири зможуть вийти з машини лише тоді, коли це буде безпечно.

   2. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 33

    Підвищена безпека завдяки 7 подушкам.

    Насолоджуйтеся впевненістю завдяки підвищеній безпеці що надають 7 подушок безпеки, включаючи центральну подушку, що зменшує ризики травми голови спричинені зіткненням між водієм та пасажиром.

   3. Особливості Hyundai IONIQ 6 | Арія Моторс - фото 34

    Монітор сліпих зон BVM (Blind-Spot View Monitor).

    Тепер ви можете бачити ситуацію зліва та справа від автомобіля та сліпі зони на екрані цифрової панелі приладів. Камери активуються за допомогою покажчика повороту під час зміни смуги руху.

    1. Асистент запобігання зіткненню спереду з можливістю розпізнавання пішоходів та велосипедистів FCA (Forward Collision-Avoidance Assist with pedestrian and cyclist detection).

     Скануючи дорогу попереду за допомогою радара та камери, система FCA автоматично гальмує, коли виявляє раптове гальмування автомобіля попереду або наявність пішоходів чи велосипедистів. 2

    2. Асистент запобігання зіткненню в сліпих зонах BCA (Blind Spot Collision-avoidance Assist).

     Використовуючи два радіолокаційні датчики в нижнії частині заднього бампера, система попереджає про рух у сліпій зоні. Якщо ви ввімкнете індикатор повороту в такій ситуації, він подаватиме звуковий сигнал та гальмуватиме, щоб запобігти зіткненню. 2

    3. Асистент запобігання перехресному зіткненню при русі заднім ходом RCCA (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist).

     Під час руху заднім ходом в області з низькою оглядовістю система не тільки попередить вас візуальним та звуковим сигналами, якщо збоку наближатимуться транспортні засоби, а й при необхідності, автоматично загальмує. 2

    1. 1
    2. 4
    3. 7
    4. 10